تلفن تماس : 03500004444

کاشی و سرامیک

تاریخ انتشار : 1401/12/29

کاشی دیوار یکی از بهترین راه های نمایش چهره ی فضا است. امروزه طرح های کاشی و سرامیک گستردگی زیادی دارند و  شما برای انتخاب کاشی با انبوهی از طرح های مختلف روبرو هستید. یک کاشی کاری متفاوت و خاص فضای کلی اتاق را تغییر داده و شخصیت تنوع طلب و خاص شما را به نمایش میگذارد و جلوه ای متفاوت به فضای شما می بخشد.

کاشی بلینی با زمینه ی طرح بتن و سایز 75*25 رنگ طوسی زیبایی دارد که میتواند با هرنوع دکوراسیونی در منزل, سرویس بهداشتی و آشپزخانه هماهنگ شود.
دکورهای فانتزی طراحی شده این طرح نیز بسیار جدید و آوانگارد بوده و برای فضاهای خاص مانند سرویس مستر, سالن‌های زیبایی و سالن اجتماعات استفاده می شود.

 

 

 

 

کاشی و سرامیک های سایز بزرگ یا اسلب درحال حاضر محبوبیت روبه رشدی دارند. این سرامیک ها بعلت ابعاد بزرگ و خطوط ملات حداقل، زیبایی مدرن و  دلفریبی به فضا می‏‎بخشند.کاشی‌های اسلب در سایزهای 120*60،120*120، 240*120، 260*120، 240*240 و 305*135 می‌توانند هم بر روی دیوار و هم بر روی کف نصب شوند و بعلت ظاهر بدون درزی که در فضا ایجاد می‌کنند باعث می شوند کشیده تر بنظر رسیده و فضاهای کوچک را بزرگتر جلوه دهند.کاشی‌های سایز بزرگ می‌توانند به هر شکل و اندازه‌ای برش خورده و در فضاهایی که مربع و مستطیل به کارنمی‌آید، استفاده شوند.

 

 

 

 

 

 

 

 

کاشی‌های دست‌ساز در انواع رنگ‌های بی‌نظیر و در سایزهای مختلف از کاشی 5*5 ,10*10, 15*15 تا 20*20 و 25*25‎ می‌تواند زینت‌بخش محیط‎های خاص با معماری‌های سنتی, مدرن و پست مدرن باشد.
کاشی و سرامیک‌های دست‌ساز در رنگبندی‌های آبی, فیروزه‌ای, سبز, سبز کله‌غازی, لیمویی, نارنجی, قرمز و… با انواع بدنه‌های برجسته می‌توانند بصورت ساده و یا در تلفیق با کاشی و سرامیک صنعتی کار شوند. بدنه‌های برجسته این نوع کاشی‌ها می‌توانند بصورت لوگو یا مهر شرکت یا نقش برجسته مدنظر طراحی و اجرا شوند.
در بخش طراحی سرویس‌های بهداشتی می‌توانند در بخش کابین روشویی و آینه کار شوند که فضای مجزا و بی‌نظیری می‌سازند. در آشپزخانه نیز بعنوان کاشی بین کابینتی و در تلفیق با کابینت‌های مدرن و سنتی, طرح بسیار زیبایی می‌آفرینند.

 

 

 

 

 

سرامیک پرسلانی به علت نفوذ ناپذیر بودن و فرآیند تولید ویژه و استحکام و دوام بالا از پر کاربردترین و پرطرفدارترین سرامیک های بازار است.این نوع سرامیک پرسلان بدون لعاب که در نمای ساختمان نیز استفاده می‌شود بسیار مستحکم و بادوام بوده ودر برابر لکه و خش مقاوم می‌باشند.

همکاران ما

یماک
لوتوس
آریا نوین جوش
سرو
ماسو
کلت
کلت
سلام  پاوه