تلفن تماس : 03500004444

کاشی های آینه ای ابی

تاریخ انتشار : 1397/06/26

شیشه و آینه دو متریالی هستند که می توانند به دکوراسیون داخلی خانه ها، درخشش و جذابیت بی حد و وصفی ببخشند. حضور هر کدام از آن ها می تواند چشم ها و توجهات را به خود جلب کند.

نصب تکه های برش خورده منظم یا نامنظم از آینه یا استفاده از کاشی آینه ای علاوه بر تداعی فضاهای سنتی به تعادل نور نیز کمک می کند زیرا تکه هایی از آینه نمی تواند همانند یک آینه بزرگ تمام تصویر را منعکس کند. لوستر یا یک لامپ آویز میتواند زیبایی سقف آینه ای را صد چندان کند.

آینه کاری مدرن در دیوار اتاق نشیمن 
اتاق نشیمن بهترین فضا برای قرار دادن این آینه کاری های مدرن در دکوراسیون داخلی است، چرا که این فضای جذاب فضایی است که بیشترین اهمیت و استفاده را در بین فضاهای داخلی خانه دارد.

 

آینه کاری مدرن به عنوان پارتیشن فضایی در دکوراسیون داخلی 
از آینه کاری مدرن می توان به عنوان دیوارهای جدا کننده فضایی یا همان پارتیشن ها استفاده کرد. این هم یکی دیگر از ترفندهای دکوراسیونی است که به وسیله آن می توان به خانه و دکوراسیون داخلی آن جذابیت و درخشندگی اضافه کرد.

 

انواع آینه های دکوراتیو
در هر خانه ای از لوازم و وسایل دکوری برای زیبایی هر چه بیشتر فضا استفاده می شود. اما گاهی در برخی از فضاهای منزل نیاز است که حس خاصی را ایجاد نمود و برای انجام این کار می توان از لوازم دکوری خاص بهره گرفت و فضایی مجلل و شیک را به وجود آورد.

گاهی اوقات پیش می آید که افراد دوست دارند یک وسیله دکوری را در طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود استفاده کنند و امکان بهره گیری آن پیش نمی آید. برای مثال آینه از آن دسته لوازم دکوری است که نه تنها به ایجاد حس در فضا کمک می کند بلکه به روشنی و جلال محیط می افزاید. با وجود آینه در فضای نشیمن، دیوارها رنگ و لعابی زیبا گرفته و می توان سبک و سیاق متفاوتی را ایجاد نمود.

 

 

کاشی آینه های مربعی
مجموعه تایل آینه های مربعی این امکان را می دهد تا بخش های مختلف خانه را تزئین کرد. روی ستون های خانه ، فضای بین کابینت های زمینی و دیواری، روی در و پنجره، در کمد دیواری و کابینت و یا محصولات دکوراتیو زیبا مانند گلدان، جاشمعی و . . . با استفاده از کاشی های مربعی آینه ای تزئین می شوند.

آینه دکوراتیو کاشی شکل
این مدل از آینه ها به لحاظ ظاهری شبیه کاشی هستند و همانند کاشی هم در کنار یکدیگر چیده می شوند و در نهایت طرح زیبایی را ایجاد می کنند. روی آینه های کاشی می توان طرح های زیبایی را حکاکی نمود تا شکل فانتزی و دکوراتیو بگیرند. در این نوع از آینه ها به دلیل حکاکی ایجاد شده جیوه وجود ندارد تا از این طریق انعکاس زیبایی را ایجاد کند. تکرار ریتمیک یک طرح در کنار هم می تواند زیبایی بصری بی نظیری را ایجاد کند.

 

همکاران ما

یماک
لوتوس
آریا نوین جوش
سرو
ماسو
کلت
کلت
سلام  پاوه